ORGANI ZVEZE

PREDSEDNIK Aleš Kocjančič      GENERALNI SEKRETAR mag. Fadil Mušinović     PODPREDSEDNIK Branko Praznik

 

UPRAVNI ODBOR

Branko Praznik. Marjan Hočevar, Tone Tomšič, Borut Štajnaher,  Janez Strelec,  Izidor Verčič,  Marjan Potočnik,  Albin Ojsteršek, Franc Brane Zorec , Bojan Praper, Daniel Kuštrin, Jožica Merzdovnik, Igor Ilovar, Miklavž Bole, Mirko Urleb

 

NADZORNI ODBOR

1             Jože Smrdel        ZŠAM POSTOJNA             -predsednik

2             Miro Pukl            ZŠAM ZREČE

3             Frančišek Gril     ZŠAM PTUJ

4             Stanislav Andolšek          ZŠAM NOVO MESTO

5             Alojz Markovič   ZŠAM IVANČNA GORICA

 

ČASTNO RAZSODIŠČE

1             Stanko Spolenak              ZŠAM POLJČANE             -predsednik

2             Črtomir Humski                ZŠAM GROSUPLJE

3             Boris Žagar         ZŠAM CERKNICA

4             Matija Blatnik    ZŠAM NOVO MESTO

5             Zvone Milkovič  ZŠAM DOLOMITI

 

KOMISIJA ZA PREVENTIVO

1             Miklavž Bole      ZŠAM TRŽIČ                      -predsednik

2             Janez Strelec      ZŠAM PTUJ

3             Zvone Milkovič  ZŠAM DOLOMITI

4             Alojz Markovič   ZŠAM IVANČNA GORICA

5             Mag. Tomaž Lotrič          ZŠAM CELJE

 

UREDNIŠKI ODBOR

1             Mag. Fadil Mušinović      ZŠAM RADEČE                  -glavni urednik

2             Jože Novak         ZŠAM KOČEVJE

3             Stanislav Andolšek          ZŠAM NOVO MESTO

 

KOMISIJA ZA TEKMOVANJA

1             Branko Praznik  ZŠAM IVANČNA GORICA              -predsednik

2             Franc Brane Zorec           ZŠAM RADEČE

3             Franc Mehle       ZŠAM GROSUPLJE

4             Marko Acceto    ZŠAM POŠ TEL

5             Roman Kuzma   ZŠAM LPP

 

KOMISIJA ZA PRIZNANJA IN ODLIKOVANJA

1             Franc Bivic          ZŠAM IVANČNA GORICA              -predsednik

2             Dušan Mikec      ZŠAM STRAŽA

3             Stane Erjavec     ZŠAM DOLOMITI

 

Združenja

ZŠAM PREDSEDNIK
BREŽICE Igor Ilovar
CELJE Albin Ojsteršek
CERKNICA Franc Lužar
CERKNO Branko Hvala
CERTUS MARIBOR Mirko Strnad
DOLOMITI Tomaž Kermavner
DOMŽALE Drago Zver
DRAVOGRAD Davorina Cesar
GORJANCI STRAŽA Dušan Mikec
GORNJA RADGONA Ivan Balaškovič
GROSUPLJE Franc Mehle
IDRIJA Peter Lampe
ILIRSKA BISTRICA Franc Pugelj
IVANČNA GORICA Franc Bivic
KAMNIK Franc Pivk
KOČEVJE Marjan Hočevar
KRŠKO Bojan Naraglav
LOGATEC Niko Čuk
LOGISTIČNI CENTER Dušan Kobal
LPP Robert Kuzma
MISLINJA Milan Merzdovnik
NOVA GORICA Marko Humar
NOVO MESTO Franc Cimermančič
PODVELKA  Jože Jeseničnik
POLJČANE  Mira Onič
POSTOJNA Stojan Žele
POŠ-TEL Branko Ferlin
PTUJ Janez Strelec
RADEČE Franc Brane Zorec
RAVNE NA KOROŠKEM Matej Slemenšek
RUŠE Mirko Urleb
TRŽIČ Ivan Hotko
VRHNIKA Franjo Čretnik
ZREČE   Milan Fijavž